Roletai

Kasetiniai roletai

Kasetiniai roletai – atlieka įvairias funkcijas, jos tarnauja kaip nuostabi puošyba ir puikiai apsaugo kambarį nuo triukšmo ir saulės spindulių. Stilingi roletai ant langų – tai geriausias sprendimas dekoruoti modernų interjerą ir patogus būdas sureguliuoti namo apšvietimą. Tai yra praktiškas ir tvarkingas langų dekoravimo variantas. Kasetiniai roletai atrodo labai moderniai, audinio šonus dengia kreipiančiosios juostos.

Diena/naktis roletai

Diena/naktis roletai – dienos/nakties sistemos audinio roletai padės apsaugoti kambarį nuo ryškios šviesos ir sukurs jaukią atmosferą. Taip yra dėl originalios išvaizdos ir funkcionalumo. Jie leidžia efektyviai reguliuoti dienos šviesą, sumažindami arba padidindami šviesos pralaidumą visame audinio plote. Judėjimo metu baltos ir tamsios juostelės kaitaliojasi. Būtent šis principas leidžia pasiekti reikiamą apšvietimą bute.

Stoglangių roletai

Stoglangių roletai taip pat galite užsisakyti žaliuzes stogo langams. Tai yra ruloninės žaliuzės kasetėje su spyruokliniu mechanizmu, sidabro spalvos kasetės. Stoglangiams sunku rasti geresnį sprendimą nei žaliuzės, įmontuotos tiesiai ant varčios. Uždaromis žaliuzėmis galite atidaryti langą ventiliacijai. Tvirtinasi prie lango, dažniausiai naudojami „Blac out“ audiniai, nes visiškai nepraleidžia saulės šviesos.

Klasikiniai roletai

Klasikiniai roletai yra puiki tradicinių langų uždengimo alternatyva. Elegantiškas formos paprastumas, lengvas valdymas ir dekoratyvinės tekstilės savybės leidžia jiems užimti pirmaujančią vietą apsaugos nuo saulės.

Jie dekoruoja kambarį, apsaugo nuo saulės, pabrėžia  išdėstymo pranašumus . Subalansuota medžiagų kolekcija leis jums pasirinkti glaustą derinį arba suteikti elegantišką akcentą interjere.