Žaliuzės

Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės yra funkcionalumo, stiliaus ir originalumo įkūnijimas. Dizainas yra labai elegantiškas ir kompaktiškas, o sulankstytas yra praktiškai nematomas. Plisuotos žaliuzės montuojamos ant rėmo, yra laikomos viena iš funkcionaliausių apsaugos nuo saulės sistemų ir idealiai tiks prie bet kokio interjero. Plisuotos žaliuzės gali būti naudojamas ir kaip savarankiškas dekoro elementas, ir kaip įprastų užuolaidų bei portjerų papildas.

Be tradicinio šviesos tarpo uždarymo būdo, kai plisse nuleidžiama iš viršaus į apačią, plisuotos žaliuzės gali uždaryti šviesos tarpą iš apačios į viršų. Tai leidžia palikti šviesos prošvaisą tiek aukščiau, tiek žemiau, arba aukščiau ir žemiau tuo pačiu metu.

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės – puikiai tinka prie bet kokio interjero stiliaus. Jie praktiškai nereikalauja priežiūros. Žaliuzės nereikia skalbti ir lyginti. Šio tipo žaliuzėms gaminti naudojamas specialus impregnavimas dulkėms.

Žaliuzės paslėps jus nuo nereikalingo dėmesio, smalsių akių, taip pat padės sureguliuoti šviesos srautą kambaryje. Vertikalios žaliuzės nukreipia šviesą, ir jūs nebebusite akinami ryškių saulės spindulių, kambarys bus jaukus. Vertikalios audinio žaliuzės tinka kaip biuro aplinkos atributas.

Horizontalios žaliuzės

Horizontalios žaliuzės – tai vaizdas, kuris ateina į galvą beveik visiems, kurie girdi žodį žaliuzės. Labiausiai atpažįstamas žaliuzių tipas. Horizontaliosios linijos vis dar išlieka populiarios – juostelės, lygiagrečios grindims, tvirtinamos kartu siūlais, tai leidžia pasukti žaliuzes. reguliuodami šviesos srautą, atidarykite juos pusiau arba visiškai uždarykite. Jomis reguliuojate šviesos srautą. Galima pakabinti ant sienos, lubų ar lango rėmo.

Medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės suteikia interjerui jaukumo ir šilumos, sukurdamos natūralią atmosferą,  žaliuzės yra pagamintos iš specialių medienos rūšių ir turi 25 ir 50 mm pločio lameles. Visos lamelės yra padengtos apsauginio lako sluoksniu, kuris leidžia išvengti perdegimo ir deformacijos. Tokias žaliuzes lengva prižiūrėti, jos yra patikimos, funkcionalios ir tinka projektuoti biurą, virtuvę, svetainę ar studiją. Horizontalios medinės  žaliuzės yra klasika, suteikianti rafinuotumo ir aukšto stiliaus elemento absoliučiai bet kokiam interjerui.  Dėl unikalių bambuko ir  amerikietiškų  liepų savybių bei jų šiltos natūralios spalvos horizontalios žaliuzės tampa praktiška ir madinga bet kokio interjero detale. Originali tokių gaminių išvaizda išlaikoma ilgą tarnavimo laiką. Medinės žaliuzės pasižymi ypatingu lengvumu, atsparumu drėgmei ir saulės spinduliams.