Apie mus

UAB „Svidana“ vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą visų tipų užuolaidų audiniais, visų rūšių roletais, diena-naktis, tinkleliais nuo uodų, karnizais, romanečių mechanizmais, aksesuarais, patalynių komplektais ir rankluosčiais.

Užuolaidų salono „Svidana“ komanda turi sukaupusi ilgametę patirtį. Didelis audinių pasirinkimas leidžia mums sukurti išskirtinį tekstilės gaminį, kuris derės su Jūsų namų interjeru, spalvomis. Jūsų namai dvelks jaukumu.

„Svidana“ salono profesionalūs dizaineriai pakonsultuos bei sumodeliuos Jums tinkančias užuolaidos, o mūsų siuvėjai ypač kruopščiai viską pasiūs. Visus reikalingus priedus: karnizus, mechanizmus gali pakabinti mūsų meistrai. Viskas ko reikia – iš vienų rankų!

 

Susisiekite šiandien

Mūsų tikslas - užtikrinti aukštą paslaugų kokybę ir pasiūlyti Jums optimaliausią sprendimą renkantis užuolaidas, romanetes, karnizus ir kt.

Užuolaidos

Informacija ruošiama...

Romanetės, austrijietės

Informacija ruošiama...

Karnizai ir bėgeliai

Informacija ruošiama...

Kasetiniai roletai

Atlieka įvairias funkcijas, jos tarnauja kaip nuostabi puošyba ir puikiai apsaugo kambarį nuo triukšmo ir saulės spindulių.

Klasikiniai roletai

Yra puiki tradicinių langų uždengimo alternatyva. Elegantiškas formos paprastumas, lengvas valdymas ir dekoratyvinės tekstilės savybės leidžia jiems užimti pirmaujančią vietą apsaugos nuo saulės.

Diena/naktis roletai

Dienos/nakties sistemos audinio roletai padės apsaugoti kambarį nuo ryškios šviesos ir sukurs jaukią atmosferą. Taip yra dėl originalios išvaizdos ir funkcionalumo.

Stoglangių roletai

Taip pat galite užsisakyti žaliuzes stogo langams. Tai yra ruloninės žaliuzės kasetėje su spyruokliniu mechanizmu, sidabro spalvos kasetės.

Tinklelis - rėmelis nuo uodų

Kiekvienais metais vasarą kyla klausimas: kaip apsaugoti save ir savo artimuosius nuo uodų ir kitų skraidančių vabzdžių? Tinklelis nuo uodų padės išspręsti problemą.

Tinklelis – roletas

Lengvai valdomas, nuleidžiate ir užfiksuojate.

Tinklelis - durys

Patogus atidarymas. Pritraukia magnetukai.

Plisuotas tinklelis

Sistema be durų, leidžia sustoti bet kurioje padėtyje, neriboja matomumo, lengvai pastebimas ir atsparus pažeidimams, stumdomas rankena.

Vertikalios užuolaidos

Neseniai pasirodžiusios ir greitai populiarėjančios, puikiai tinka prie bet kokio interjero stiliaus. Jų dizainas apjungė vertikalių žaliuzių ir užuolaidų savybes.

Plisuotos žaliuzės

Yra funkcionalumo, stiliaus ir originalumo įkūnijimas. Dizainas yra labai elegantiškas ir kompaktiškas, o sulankstytas yra praktiškai nematomas.

Vertikalios žaliuzės

Puikiai tinka prie bet kokio interjero stiliaus. Jie praktiškai nereikalauja priežiūros. Žaliuzės nereikia skalbti ir lyginti.

Horizontalios žaliuzės

Tai vaizdas, kuris ateina į galvą beveik visiems, kurie girdi žodį žaliuzės. Labiausiai atpažįstamas žaliuzių tipas.

Medinės žaliuzės

Suteikia interjerui jaukumo ir šilumos, sukurdamos natūralią atmosferą , žaliuzės yra pagamintos iš specialių medienos rūšių ir turi 25 ir 50 mm pločio lameles.

Markizės

Yra skirtos vitrinų langų, balkonų, terasų ir verandų šešėliavimui ir apsaugai nuo saulės spindulių. Markizės patikimai apsaugo kambarius nuo tiesioginių saulės spindulių.

Salonas Kretingoje

Laisvės g. 6a Kretinga

Salonas Skuode

Basanavičiaus g. 1, Skuodas