Plisuotos žaliuzės

Plisuotos žaliuzės laikomos viena iš funkcionaliausių bei praktiškiausių apsaugos nuo saulės sistemų, lengvai priderinamos prie bet kokio interjero. Jos gali būti naudojamos tiek atskirai, tiek kartu su užuolaidomis. Plisuotos žaliuzės yra montuojamos ant lango rėmo ir yra lengvai valdomos – šios žaliuzės neturi jokių papildomų virvelių, tad norint pasirinkti reikiamą priedangą užtenka švelniai rankenėlę pastumti ranka iki norimo lygio! Dėl savo unikalaus valdymo šviesos tarpas gali būti paliekamas tiek viršuje, tiek apačioje.
Plisuotoms žaliuzėms siūlome įvairių tipų medžiagas, įskaitant šviesą filtruojančius arba užtemdančius audinius. Jos gali būti pritaikytos bet kokio dydžio ar formos langams.

Privalumai:

 • Patogus valdymas rankomis
 • Nėra jokių kabančių virvelių ar grandinėlių
 • Netrukdo langų atidarymui
 • Platus audinių asortimentas

Pagaminimo terminas:

nuo 5 iki 10 darbo dienų

Konsultacijos

Galime pakonsultuoti tiek renkantis žaliuzes, tiek derinant jas prie interjero.

Palette

Modeliavimas

Mūsų patyrę dizaineriai gali pasiūlyti žaliuzių variantus ir paruošti eskizus.

GearFine

Gamyba

Mūsų patyrę meistrai gali pagaminti žaliuzes atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus.

Vertikalios žaliuzės

Vertikalios žaliuzės – puikiai tinka prie bet kokio interjero. Dažnai naudojamos biuruose ar kitose komercinėse patalpose. Jos paslėps jus nuo nereikalingo dėmesio bei padės sureguliuoti šviesos srautą kambaryje. Šio tipo žaliuzėms gaminti naudojamas specialus impregnavimas dulkėms, todėl jų nereikia skalbti ir lyginti. Vertikalios žaliuzės praktiškai nereikalauja jokios priežiūros. Gali būti valdomos virvele arba pulteliu.
Vertikalioms žaliuzėms gali būti naudojamos įvairios medžiagos įskaitant audinį, PVC medžiagą ir metalą. Jos gali būti pritaikytos bet kokio dydžio ar formos langams.

Privalumai:

 • Patogus valdymas pulteliu arba virvele
 • Specialus impregnavimas dulkėms
 • Platus medžiagų pasirinkimas
 • Lengvai pritaikomos visų dydžių ir formų langams

Pagaminimo terminas:

nuo 5 iki 10 darbo dienų

CarProfile

Atvykimas

Suderinus laiką atvykstame į klientų namus su prekių pavyzdžiais.

Wrench

Pakabinimas

Mūsų meistrai gali atvykti į Jūsų namus pakabinti įsigytas žaliuzes.

Remontas

Mūsų meistrai gali atvykti pas Jūsų į namus atlikti žaliuzių remontą bei korekcijas.

Horizontalios žaliuzės

Tai labiausiai atpažįstamas ir dažniausiai sutinkamas žaliuzių tipas. Horizontalios linijos vis dar išlieka populiarios – juostelės, lygiagrečios grindims, tvirtinamos kartu siūlais, o tai leidžia pasukti žaliuzes norimu kampu ir taip reguliuoti šviesos srautą. Horizontalias žaliuzes galima pakabinti ant sienos, lubų ar lango rėmo bei suderinti su užuolaidomis. Gali būti valdomos virvele arba pulteliu.
Horizontalių užuolaidų juostoms dažniausiai naudojamas aliuminis, bet gali būti pritaikomos ir kitos medžiagos. Jas lengva valyti ir prižiūrėti, todėl puikiai tinka užimtiems žmonėms.

Privalumai:

 • Patogus valdymas pulteliu arba virvele
 • Galima pasukti žaliuzes ir reguliuoti šviesos srautą
 • Lengva valyti ir prižiūrėti

Pagaminimo terminas:

nuo 5 iki 10 darbo dienų

Medinės žaliuzės

Medinės žaliuzės – klasika, suteikianti rafinuotumo ir jaukumo bet kokiam interjerui, padės namuose sukurti natūralią atmosferą. Jos yra gaminamos iš specialių medienos rūšių ir turi 25 ir 50 mm pločio lameles. Visos lamelės yra padengtos apsauginiu lako sluoksniu, kuris leidžia išvengti perdegimo ir deformacijos, todėl medinės žaliuzės yra ilgaamžiškas sprendimas Jūsų langams. Jos pasižymi ypatingu lengvumu bei atsparumu drėgmei ir saulės spinduliams.
Medines žaliuzes lengva prižiūrėti, jos yra patikimos, funkcionalios ir puikiai tinka biuro, virtuvės, svetainės ar studijos įvaizdžio projektavimui. Gali būti valdomos virvele arba pulteliu.

Privalumai:

 • Patogus valdymas pulteliu arba virvele
 • Suteikia jaukumo interjerui
 • Galima pasukti žaliuzes ir reguliuoti šviesos srautą
 • Lengva valyti ir prižiūrėti

Pagaminimo terminas:

nuo 5 iki 10 darbo dienų

Taip pat siūlome

Salono adresas:

El. pašto adresas:

Telefono nr.: